Zrbywb Женски Camisole Женски Повик Лабава Независност Ден Серија Печатени Ракави Резервоарот Врвот
  • Обновено

Zrbywb Женски Camisole Женски Повик Лабава Независност Ден Серија Печатени Ракави Резервоарот Врвот

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

`+Прилика : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор, Дружење, ви дава мода и среќа.17" Големина : xxl Биста : 114cm/44. Лабавите врвови на резервоарот, можат да носат со фармерки/хеланки за секојдневен изглед, или со вашите шорцеви/здолништа за шик улична мода, спарувајќи ја тексас јакна, кардиган, потпетици, рамни сандали, патики и убав ѓердан.88" должина : 71cm/27.59" Големина : L Биста : 104cm/40. Прилика : Секојдневно Носење, Одмор, Меден Месец, Состаноци, Спорт, Училиште, Работа,Улично Носење, Денот на Вљубените итн. Обезбеден со тркач и прилагодливи ремени на рамото. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.95" женски Повик лабава независност ден серија печатени Ракави Резервоарот Врвот ве молиме проверете ја табелата со големини пред нарачката. Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето,Aut Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневна Должина : Редовно како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Врвови Женски Врвови Елек Гроздобер Плетен Плетен Обичен Резервоар За Плажа Врвен Женски Моден Елек Од Камизола.52" Должина : 69cm/27.38" Големина : XL Биста : 108cm/42.