Шарени Кадифен Топката Играчка Еластична Кадифен Топката Креативни Прирачник САМ ШАПКА Шамија Додатоци За Деца
  • Обновено

Шарени Кадифен Топката Играчка Еластична Кадифен Топката Креативни Прирачник САМ ШАПКА Шамија Додатоци За Деца

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доволно за себе и пријателите да направат прекрасен занаетчиски проект. - Материјал : еластичен полиестер. Децата можат да ја ослободат својата имагинација за да создадат свои уметнички проекти со овие кадифен топка.