3. Кт Брилијантен Смарагд Исечен Јасен Симулиран Дијамант 18к Розово Злато Ореол Пасијанс Со Акценти Прстен сз 8.5
  • Обновено

3. Кт Брилијантен Смарагд Исечен Јасен Симулиран Дијамант 18к Розово Злато Ореол Пасијанс Со Акценти Прстен сз 8.5

DEN 10911.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Продадени Од Клара Пучи и се без конфликти.Исечете : скапоцен камен, форма или аспекти, што го прави сјај. Секој аспект од нашето фино производство на накит е критички дизајниран и внимателно изработен како дел од нашиот специјализиран процес на производство на зелена боја. Камењата што Ги продава Клара Пучи се вистински Скапоцени Камења. Ние нудиме Ограничена Доживотна Гаранција за сите предмети, која опфаќа оштетени, обезбојувани или заматени камења. Ако сте незадоволни од производот од која било причина, ние Во Клара Пучи сме задоволни што нудиме 60-дневна опција за враќање без проблеми доколку е потребно.Информациите дадени во врска со сечењето, јасноста и големината на нашите камења се автентични. Секое парче е критички дизајнирано и внимателно изработено како дел од нашето најсовремено производство на ликовен накит, кое се наоѓа во широк спектар на стилови и лабави камења, кои се разликуваат од природни, до лабораториски создадени и симулирани камења.Со повеќе од 30 години искуство, нашите одлични оценки и прегледи на клиентите се директен резултат на нашите високо ценети производи и услуги. Без трошоци, ние обезбедуваме најбрзи и најсигурни услуги за испорака во индустријата за нашите купувачи да имаат корист да обезбедат соодветни безбедносни мерки.