Оригами Хартија Ваши Обрасци 1, Листови: Хартија За Оригами Од Татл: Висококвалитетни Двострани Листови За Оригами Отпечатени Со Различни Дизајни
  • Обновено

Оригами Хартија Ваши Обрасци 1, Листови: Хартија За Оригами Од Татл: Висококвалитетни Двострани Листови За Оригами Отпечатени

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

000 кранови за да и помогне во закрепнувањето од леукемијаатомските бомби во Хирошима ги донесе кога таа беше само девојче. Овие трудови за оригами беа развиени за да ја подобрат креативната работа на уметниците за оригами и занаетчиите за хартија.000 висококвалитетни, мали листови оригами од 4 инчи отпечатени со шарени Јапонски дизајни на ваши.Овој хартиен пакет содржи 1. Овој хартиен пакет е идеален за секој што тргнува да свитка 1. Овој пакет хартија оригами вклучува : 1.000 хартиени кранови, а овие мали листови добро функционираат и за модуларни модели на оригами.