Пилот Г Мини Механички Моливи
  • Обновено

Пилот Г Мини Механички Моливи

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Резервирајте ги вашите материјали за изработка и канцелариски материјал со Овие Пилот Г2 Мини Механички Моливи. Тие нудат компактен дизајн и контуриран гумен зафат, давајќи им удобен дизајн погоден за прсти. Овие минијатурни механички моливи се дизајнирани да се вклопат во чанти, книги за состаноци, џебови, вреќи за голф и многу повеќе. Нивниот целокупен изглед се совпаѓа со популарното Пенкало За Тркалање Со Мастило Со Мастило Г2 што Може да се Повлече. Тие содржат олово од 0,7 мм што произведува смели и лесно читливи линии и пишување. Овие моливи исто така се полнат. Пилот Г2 Мини Механички Моливи : Механички молив се вклопуваат во чанти, датум книги, џебови и многу повеќе. Се одликува со контурен гумен зафат, им се допаѓа и на возрасните и на децата. Избрани бои на барел. Пополнување. 3 пилот г2 0,7 моливи по пакување. Дизајниран да личи На Г2 Мини Пенкало За Тркалање Со Мастило Со Мастило што Може да се Повлече.