Заштитен знак Ликовна Уметност Градинарска Мрежа II Платнена Уметност Од Јохан Вајнман
  • Обновено

Заштитен знак Ликовна Уметност Градинарска Мрежа II Платнена Уметност Од Јохан Вајнман

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува без рамка презентација на готовата слика.000 слики годишно. панели на лисја преку беж позадина. Резултатот е широко прифаќање На Гикли од галерии, музеи и приватни колекционери. Гикли (џи-клеј) е напреден процес на печатење за создавање висококвалитетни репродукции на ликовна уметност. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4. Достижната извонредност што ја овозможува графиката На Гикли ја прави репродукцијата практично неразлична од оригиналното парче. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската Уметничка Група има свое Студио за визија за внатрешен дизајн. Галерија заврши е метод на истегнување на платно на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка.