Бринли Реверзибилна Навлака За Јорган Поставена Од VCNY Home
  • Обновено

Бринли Реверзибилна Навлака За Јорган Поставена Од VCNY Home

DEN 639.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За мед од шминка во спалната соба, уживајте во шестоаголните детали на Капакот На Реверзибилниот Јорган Бринли Поставен Од VCNY home. Шестоаголниците се враќаат на мал геометриски на бледо корали. Овој убав комплет за постелнина вклучува реверзибилен капак за јорган и две соодветни шамови за перници (една со двојна големина). Парчињата се направени од полиестер и може да се мијат во машина во ладна вода и да се исушат на ниско ниво. Изберете од достапните опции за големина. Изберете од достапните опции за големина. Комплет навлака за јорган, 1-2 шамови за перници. Изработен од мек полиестер за лесна нега. Сива и бела шестоаголна решетка. Се менува на мали корални геометриски. Машинско перење на ладно, сушење на ниско ниво.