Тајни Богатства Женски И Женски Плус Денот На Мајката Краток Ракав Врвот И Џогери Со Шминка Торба, 3-Парче Плете ПЈ Сет
  • Обновено

Тајни Богатства Женски И Женски Плус Денот На Мајката Краток Ракав Врвот И Џогери Со Шминка Торба, 3-Парче Плете ПЈ Сет

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подарете подарок за удобност и стил Овој Ден на Мајката со овој шармантен 3-парче подарок пј поставен Од Тајни Богатства! Овој разноврсен сет има врв во стилот на долман со кратки ракави со џеб од кенгур кој е украсен со детали за само-ткаенина. Џогерот со еластичен појас е во соодветни отпечатоци со координативна торба за шминка за носење на сите ваши најважни работи. Комплетот е направен од мешавина од полиестер и супер четкан дрес за прекрасно меко чувство. Исклучиво на . Материјал : 95% Рециклиран Полиестер/5% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Комплетот вклучува : 1 врв, 1 пар пј панталони и 1 9,5" на 6,5" координативна торба за шминка. Големина : Моделот е 5'10" и носи Големина S. Врвни карактеристики : стил на Пуловер. екипажот. краток долман ракави. allover печати. кенгур џеб. само-ткаенина трим детали во деколте, манжетни и полите. Џогери карактеристики : стил На влечење со еластичен појас за удобност. еластично затворање на глуждовите. Пижами Врвот, Џогери и Шминка Торба За Жени Од Тајни Богатства.