Acdelco Gm Оригинална Опрема Му Ниво На Гориво Сензор
  • Обновено

Acdelco Gm Оригинална Опрема Му Ниво На Гориво Сензор

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Acdelco Gm Оригинална Опрема Сензори За Ниво На Гориво се гм-препорачани замени за оригиналните компоненти на вашето возило. Овие сензори ги мерат промените во нивото на горивото во резервоарот за гориво на вашето возило, кои се прикажани на мерачот за гориво на возилото. Овие оригинални сензори за опрема се произведени за да одговараат на ВАШЕТО ГМ возило, обезбедувајќи ги истите перформанси, издржливост и работен век што ги очекувате Од Џенерал Моторс. Сензор За Ниво На Гориво.