Тим Холц Мини Слоевит Матрица Сет 3 Пкг-Сет #12
  • Обновено

Тим Холц Мини Слоевит Матрица Сет 3 Пкг-Сет 12

DEN 257.44

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете димензија на проектот користејќи варијации на бои или различни бои на отворените простори на матриците. Користете ги матриците со различни медиуми за да додадете текстура. Совршен за уметнички списанија, правење картички, мешани медиуми и дополнителни проекти. Овој пакет од 3, 5х7, 5 инчи содржи три избрани матрици. Доаѓа во различни дизајни. Секој продаден одделно. Тим Холц Мини Слоевит Матрица Сет 3/Пкг-Сет #12.