Голема и висока машка маица со памучна фланела
  • Обновено

Голема и висока машка маица со памучна фланела

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кога е ладно како нокти на поларна мечка-или само брана малку постепено-слој со оваа 100% кошула со памучна фланела. Изграден за да работи напорно, но изгледа и се чувствува добро кога ќе се одјавите и да ги ставите нозете нагоре. Јаката за копче надолу останува токму таму каде што сакате, а копчето за копче ги задржува вашите работи што се безбедни. Исечете со повеќе простор во рацете, рамената и телото, овој врв е направен само за големите и високи момци. Тестирано од Бивер .. Носете го како што мислиш! Јака од копчето надолу ја задржува јаката надвор од вашиот пат и изгледа уредно - не е потребна вратоврска. Браната Добар издржлив џеб на градите има сигурно затворање на копчињата, така што не испаѓа. Долгите ракави на браната помагаат да ги задржите овие цевки топли, дури и ако сте таму снег од лопата. Мек допир дури и за најтешките момци.