Каролини Богатства CK5652TH Munchkin Мачка Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, Тројна, разнобојна
  • Обновено

Каролини Богатства CK5652TH Munchkin Мачка Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, Тројна, разнобојна

DEN 426.08

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Каролини Богатства CK5652 TH68 Munchkin 3 Мачка Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, Троен, повеќебоен Поводник или Држач За Клучеви со раса специфични munckin уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прослават денот на Вљубените празник со овој денот на Вљубените декоративни Ѕид Кука. Овој Поводник или Држач за Клучеви е од колекцијата Богатства На Каролини Љубовта е. Карактеристики. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник. Куките висат надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2,5 инчи. од основата. Закачалката е прикачена на металната плоча и е околу 1,5 инчи. долго. Многу простор за закачување со помош на завртка или шајка за облоги. Одлично за домот или канцеларијата да држат поводници за клучеви или речиси што било. Тип-Поводник или Држач За Клучеви. Димензија-6 х 2 х 9 во. Тежина на предметот-1 килограми. Оваа Ѕидна Кука е од каролини Богатства Мачки категорија на производи. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник.