Ае z-ноки неонски зелени во. ПК
  • Обновено

Ае z-ноки неонски зелени во. ПК

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Користете прилепување на дизајнот за позитивно вклопување во низа што резултира во непречено ослободување од жицата на лакот. Се одликува со голема површина за ноткање со прсти што ви овозможува брзо и лесно да ја намачкате стрелката. Дизајнот на аголот на грлото го задржува нокот на лакот од кој било агол и тенка основа се меша совршено на вратилото на стрелката. Карактеристики : Snap on Design за позитивна жица Fitlarge прсти на прсти со подрачјето на грлото, Z-Nocks Neon Green 11/32 In. 100 пакувања AAE/Cavalier Z, Nocks 11/32 FL GRN 100-PACK : XX75 1 PC Поени 1916 82gr. Спецификации на артиклите : големина од 29 инчи, 8,3-GPI, 0,499-инчен 'рбет и дијаметар од 0,285 инчи. 12-пакувања црни готови шахти. 12-пакувања на класични кедар завршени шахти се сортираат и се совпаѓаат со тежина за најдобра конзистентност во класата.