Среќен ден потресена позадина за коска
  • Обновено

Среќен ден потресена позадина за коска

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Засилената позадина на коските за движење до среќен ден. Со пријатна коска нијанса, оваа позадина има мека елеганција. Неговиот измешан изглед и суптилниот дизајн на свитоци создаваат димензионално и интригантно печатење. Работената позадина на коските за движење е лесна wallsидови, подготвена позадина. Запалената позадина на коските за движење е подготвен лесен материјал за wallsидови. Оваа позадина има повторување од 24 инчи со директен натпревар и е и миење и строго. Позадината доаѓа на ролна што мери 20,5 инчи за 33 стапки и опфаќа околу 56,4 квадратни метри. Среќниот ден е сè за да добиете многу за вашиот проект за декор. Тоа е прослава на добар стил по неверојатни цени! Среќен ден потресена позадина за коска, печатена на подготвениот материјал за лесни wallsидови. Активирајте ја пастата со натопување позадина во вода. Еколошка подлога. Создава хоризонтална секвенца на шема. Перење и стриптиран. Исчистете лесно со сунѓер или влажна крпа. Сува лента од wallидот без да остави поддршка зад себе. Доаѓа на ролна од 20,5-во 33 метри. Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.