Ступелални индустрии современа транспарентна графичка лаличка графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Алберт Коетиер
  • Обновено

Ступелални индустрии современа транспарентна графичка лаличка графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 2035.52

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Уметнички дела се однесуваат на : Цвет; Растенија; Лале, модерна, современа. Дизајн од Алберт Коетиер.