Компатибилен кертриџ Tn Hy Black Toner за DCP-7030, DCP7-7040, DCP-7045N, HL-2140, HL-2150N, HL-2170W, MFC-7320, MFC-7340, MFC-7345DN, MFC-7340N, MFC-7440NNTN, MFC-7440NTN & MFC-7840W
  • Обновено

Компатибилен кертриџ Tn Hy Black Toner за DCP-7030, DCP7-7040, DCP-7045N, HL-2140, HL-2150N, HL-2170W, MFC-7320, MFC-7340, MFC-7345DN,

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Зачувајте и отпечатете уште повеќе кога купувате со LD производи! Оваа листа содржи кертриџ со црн тонер со висок принос на TN360; Ја заменува стандардната серија за приноси TN330. Произведени 100% сосема нови, ова е економична алтернатива на скапите OEM (производител на оригинална опрема) ласерски касети и материјали. Оваа ставка е компатибилна со следниве печатачи : DCP-7030, DCP-7040, DCP-7045 N, HL-2140, HL-2150 N, HL-2170 W, MFC-7320, MFC-7340, MFC-7345 DN, MFC-7345 N, MFC -7440 N и MFC-7840 W. Забележете, пакувањето на мало може да варира и оваа кертриџ ќе работи само со печатари купени во САД и Канада. Употребата на компатибилни касети за замена и материјали не ја поништува гаранцијата на печатачот. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи бренд на високо квалитетни материјали за печатење. Касетата со висок принос TN360 го заменува приносот на страницата со стандардни приноси TN330 : 2.600 рок на траење : 24-36 месеци за употреба во следниве печатачи : DCP-7030, DCP-7040, DCP-7045 N, HL-2140, HL-2150 N, HL -2170 W, MFC-7320, MFC-7340, MFC-7345 DN, MFC-7345 N, MFC-7440 N & MFC-7840 W висок квалитет. 100% загарантирано. Ист капацитет како оригинален.