Девојките Марли се лизгаат по обични патики
  • Обновено

Девојките Марли се лизгаат по обични патики

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Деталите за бисер им даваат на спортските патики повеќе дамички изглед, додека брендираната еластична создава моќен поп и лесен вклучен и исклучен. BCBG девојки. Мода лизгачка патика. Направено за мали девојчиња и големи девојки (големини 11-5). Трендовски горен дел со лого на брендот. Удобно стапало. Лесен дизајн за вклучување/исклучување на лизгање.