Машки пакуван фустан за кошула сет
  • Обновено

Машки пакуван фустан за кошула сет

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Облечете се во овој машки пакуван фустан за кошула. Класичната кошула за фустани е совршено исти со убава вратоврска, што ви заштедува време кога станува збор за големи настани. Изберете од разновидни опции. Машки пакуван фустан кошула сет : кошула : 55% памук, 45% полиестер; Врза : 100% полиестер. Затворање на копчето. Вклучена е вратоврска. Долги ракави со 2 копчиња. 1 преден џеб на градите. Машинско миење ладно.