Претјуи Накит За Подароци За Вљубените Извонреден Ѓердан Од Приврзок Од Роза Во Три бои Ѓердан Од Роза Ѓердан Од Роза Женски Елегантен Ѓердан Од Ѓердан
  • Обновено

Претјуи Накит За Подароци За Вљубените Извонреден Ѓердан Од Приврзок Од Роза Во Три бои Ѓердан Од Роза Ѓердан Од Роза Женски

DEN 239.20

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Навистина елегантен и неверојатен дизајн изгледа прекрасно и неверојатно. Тоа би била највпечатливата декорација која одлично се вклопува со сите фризури.Најдобар подарок за вашата пријателка, мама, љубовници за да ја покажете вашата љубов, мора да биде големо изненадување За Денот На Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ, Роденден, Свадба, Дипломирање, Годишнина, Матурска И Свечени Настани, па дури и изненадување за кога сакате. 1 * Ѓердан.Ве молиме дозволете грешка од 2-3 см поради рачно мерење.