Трговска марка ликовна уметност „Пинк Пеони ливчиња против“ платно уметност од Кора Ниле
  • Обновено

Трговска марка ликовна уметност „Пинк Пеони ливчиња против“ платно уметност од Кора Ниле

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Пинк -божур ливчиња против„ Канвас уметност од Кора Ниле : Уметничка : Кора Ниле. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.