Honeeladyy Танга Прсти Кристал Влечки Женска Тркалезна Глава Надворешна Носат Еднобојни Флип-апостолки со Ниски потпетици сандали За Жени Облечени Летни Сандали За Же?
  • Обновено

Honeeladyy Танга Прсти Кристал Влечки Женска Тркалезна Глава Надворешна Носат Еднобојни Флип-апостолки со Ниски потпетици сандали

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 42 Нога Должина : 26см/10. Големина : 37 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,25 " ЕУ : 37 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 САД : 6. обични чевли ,чевли за забава, лесни, Лесни За дишење Лесни За носење Полетување! 3.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. Големина : 35 Нога Должина : 22.84 " ЕУ : 39 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.