Розово позлатено сребро бела кубна кубна цирконија француски канал сет ангажман прстен
  • Обновено

Розово позлатено сребро бела кубна кубна цирконија француски канал сет ангажман прстен

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ореол на тркалезно црево бело кубни цирконија. Тежината може да варира до две десетини од карат. дијамантот во нас самите.За среќно некогаш после ефектот, одете по овој прстен за ангажман на SL Collection што ќе го стопи нејзиното срце секој пат кога ќе го погледне. Групата се карактеризира со канали, сет, кубни циркони, со француска филигранска рачна работа низ страните на прстенот. За завршниот допир, два поставени камења од рамки, по еден од секоја страна, се поставени на страните на овој прекрасен прстен, осигурувајќи се дека овој прстен искри од секој агол! Секој прстен е направен од човекот, што го прави уникатно ремек -дело. Тип на накит : Finestone Form : Roundjewelry Поставување : Ширина на Prongband : 2-3 mm, 3-4 mmstone : Cubic Circoniaring Style : Ангажман, гроздобер, Stackable Accent Stone : Cubic Qirconia Jewelry Finis 'Ssize : 8,5, 5,5, 7, 6, 5, 6,5, 7,5, 9, 8 Кликнете овде за Guidet со големина на прстенот. Овој прстен е дизајниран од SL колекција со порака. Изненадете ја вашата подобра половина со овој луксузен прстен за ангажман. Со создавање накит што е прекрасен внатре и надвор, пораката на SL Collection се открива преку скриена розова кубна цирконија поставена во тресењето на овој прстен за да ги зајакне жените да ја откријат својата внатрешна сила, моќ и убавина.