Craig рамки од дрво композитни wallидови поставени рамки, античка бронза
  • Обновено

Craig рамки од дрво композитни wallидови поставени рамки, античка бронза

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете малку романса во вашиот дом со оваа украсна, античка бронзена рамка за слики. Оваа композитна рамка MDF Wood има подигнат профил за олеснување. Висококвалитетниот ламинатно обвивка покажува гроздобер, гравирана патина со темни поттикнувања. Додадете длабочина и карактер на секое печатење со украсениот бравадо. Craig рамки Дрво композитни wallидни рамки, антички бронза : Материјал за рамки : композит на MDF. Заврши рамка : Ламинат. Боја на рамката : изгребана бронза. Компоненти : стакло, цврст црно поддржувач со печат на закачалки. Избраната големина треба да се изедначи со големината на фотографијата/печатењето/постер.