Фустани За Жени Женски Боди Без Ракави Квадратно Деколте Цврсто Секси Фустани За Боди Со Средна Должина Со Средна Должина Црн ХХЛ
  • Обновено

Фустани За Жени Женски Боди Без Ракави Квадратно Деколте Цврсто Секси Фустани За Боди Со Средна Должина Со Средна Должина Црн

DEN 495.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Материјал : Полиестер Бои : Црна, Сина, Темно Сина, Зелена, Црвена, Бела, Портокалова, Вино : S/M/L/XL/Xxltheknesson : Пролет/Лето/Fall Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Секојдневен, Моден Повод : Забава, Одмор, Викенд, Патување, крајбрежен одмор пакет вклучени : 1 Компјутер Женски Фустан. Совети : . Дизајн : овој фустан е полн со дизајн, модерен дизајн може да ве натера да се истакнете во толпата, класичниот дизајн може да ви овозможи да имате многу начини да одговарате, ако сакате да носите фустани тогаш ова лето тоа ќе биде суштински фустан во вашиот плакар.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Изработен од висококвалитетен И Полиестер со висока густина. Обезбедени услуги : Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување, ве молиме контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви ја обезбедиме најдобрата услуга, ви посакуваме добро искуство за купување!.