Папанихолас кафе сингл сервис кафе чаши, се вклопува во пиварници на чари К чаши, пребројувајте мешавина за појадок и брои француски печено
  • Обновено

Папанихолас кафе сингл сервис кафе чаши, се вклопува во пиварници на чари К чаши, пребројувајте мешавина за појадок и брои француски

DEN 207.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Започнете го денот со чаша вкусно кафе на Папанихолас. Овие единечни чаши за сервирање совршено се вклопуваат во Keurigs и сите конвенционални производители на кафе. Кафето е полица стабилно со рок на траење од 365 дена. Од земјата до чаша. Кафето Папанихолас му дава на светот одлично кафе со голема вредност. Papanicholas кафе сингл сервис за кафе, се вклопува во пивари на чаши К.