Спрингтц Машки Хенли Врвови Летни Џебови Цврста Работна Облека Со Кратки Ракави Кошула Со Копчиња
  • Обновено

Спрингтц Машки Хенли Врвови Летни Џебови Цврста Работна Облека Со Кратки Ракави Кошула Со Копчиња

DEN 479.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Детали за производот : >. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип Ракав : Редовни. Деколте : Полуотворена јака. Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Ткаени. Модел : Цврст. Затворање : Пуловер. Повод : Елегантна мода. Акценти : Џебови. Сезона : Лето. Оддел : Мажи. Одговара : Класичен. Карактеристики : Џебови/Проегирна/Копчиња Машка Кошула. Менс Хенли Блузи. Џебови. Цврста Боја. Краток Ракав. Свртете ја Јаката надолу.