Јпгиф Градинарски Електрични Ножици За Полнење Градинарски Ножици Дрво 36v Алатки Овошје Електрични Алати
  • Обновено

Јпгиф Градинарски Електрични Ножици За Полнење Градинарски Ножици Дрво 36v Алатки Овошје Електрични Алати

DEN 1104.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ergономска рачка : ножиците за кастрење се лесни, а дизајнот на рачката е ergономски. Времето на полнење е 1-1, 5 часа, а работното време е 2,5-3,5 часа.Остро сечило : сечилото е изработено ОД материјал ОД ЛЕГУРА СК5, остар и издржлив, опремен со моќен мотор ОД 800 W, кој лесно може да исече тврди гранки од 0-30мм, помагајќи ви ефикасно и лесно да ја завршите работата на кастрењето.