Елошман Жените Решетката Круг Пети Повик Патики Салата Дише Плете Горниот Глуждот Чизми Лесен Висок Врв Виолетова 5
  • Обновено

Елошман Жените Решетката Круг Пети Повик Патики Салата Дише Плете Горниот Глуждот Чизми Лесен Висок Врв Виолетова 5

DEN 479.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Патики За Чорапи, Секојдневни Патики, Чевли За Пешачење, Лизгање На Патики, Патики Со Висок Врв, Патики На Платформа, Спортски Чевли, Чизми До Глужд, Чизми Тип На Шема : Цврста Боја : беж,розова,виолетова,црна (Опционално)Големина : САД 5, САД 5. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.