USB Полнач За Aduro Засилување На Светлината: Безжичен Во Уво Bluetooth Стерео Слушалки SBN55
  • Обновено

USB Полнач За Aduro Засилување На Светлината: Безжичен Во Уво Bluetooth Стерео Слушалки SBN55

DEN 182.08

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Рејтинг на адаптер : Светски 100v ~ 240 V 50/60 Hz / ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН PSU/Трансформатор / сите Производи се тестираат за да ги надминат/исполнат стандардните спецификации /OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : Преку Заштита Од излез На Напон. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита Од Излез На Краток Спој) / БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА ВРАЌАЊЕ / 5 ГОДИНИ БЕСПЛАТЕН Рејтинг На Адаптер За ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАМЕНА : Светски 100v ~ 240 V 50/60 Hz ;ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН PSU/Трансформатор / сите производи се тестираат за да ја надминат/исполнат стандардната спецификација;OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : Заштита Од Излез На Напон. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита Од Излез На Краток Спој); БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА ВРАЌАЊЕ / 5 ГОДИНИ БЕСПЛАТНА ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАМЕНА;;.