Мажи Енергија Двојно Дејство Мелем 3. фл. оз
  • Обновено

Мажи Енергија Двојно Дејство Мелем 3. фл. оз

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Раните почетоци, напорните денови и долгите ноќи можат да ја остават кожата значително уморна и досадна. Опсегот На Енергија НА МАЖИТЕ НИВЕА Со сопствен коензим Q10 на кожата помага да се освежи кожата за енергичен почеток на вашиот ден.Иновативната, лесна, брзо апсорбирачка формула со Коензим Q10 е смирувачки мелем за бричење и ревитализирачки хидратантен крем во еден производ. Го снабдува целото лице со 24-часовна влага оставајќи ја кожата да се чувствува мазна и ревитализирана. Користете СО НИВЕА ЗА МАЖИ П10 Ревитализира Двојно Дејство Бричење гел. Ја смирува кожата по бричење. Го снабдува целото лице со 24-часовна влага.