Луд Реката Челик Црви
  • Обновено

Луд Реката Челик Црви

DEN 208.64

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете од три различни големини во зависност од вашата потреба. Овие црви се импрегнирани/миризливи со специјален формулиран атлас Микес масло од ракчиња што ги зголемува шансите рибите да ја погодат вашата мамка. Тие се направени од мека и еластична, но издржлива пластика. За Местење, Риболов На Лебдат, навојте ги овие црви користејќи го достапниот комплет За местење Црви Од Челична Глава со детални упатства. Додадете Тврда Пилула За риба за дополнителна флотација за да го задржите црвот надвор од замките и во зоната на удар на рибата. Или за риболов со плови, користете пондерирана глава за жига. Ставете малку супер лепак на стеблото на куката до главата на жига за да не се лизне црвот надолу по куката. Луди Речни Челични Црви : Импрегнирани/миризливи со масло Од ракчиња Атлас Микес. 3 различни големини. Мека и еластична, но издржлива пластика.