Чудо Нација Девојки Пливаат Одбор Шорцеви, Големини 4 - & Плус
  • Обновено

Чудо Нација Девојки Пливаат Одбор Шорцеви, Големини 4 - & Плус

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Попрскајте го денот со Шорцеви На Одборот На Вондер Нација. Кул прикривање над нејзиниот костим за капење или со врвот на танкини за ново вртење на нејзиниот стил на пливање. Овие шорцеви нудат и UPF заштита и лесен дизајн за вклучување. Исклучиво на . Материјал : 92% Полиестер/8% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Фит : Опуштено. Затворање : стил на повлекување; еластичен појас со украсен лак. Џебови : Никој. Карактеристики : UPF 50+ заштита од сонце; делфин полите. Девојки Одбор Шорцеви Од Чудо Нација.