Богатствата На Каролина Старо англиско Овчарско Куче Добредојдовте Стакло Сечење Одбор Голем
  • Обновено

Богатствата На Каролина Старо англиско Овчарско Куче Добредојдовте Стакло Сечење Одбор Голем

DEN 351.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Богатства КАРОЛИНА BB8304 LCB Стариот англиски Овчар Добредојдовте Стакло Сечење Одбор Голем, Сина, 12h x 16w, разнобојни Стакло Сечење Одбор Голем кој раса специфични стари англиски Овчарски кучиња уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Голема Табла За Сечење Калено Стакло од Богатствата На Каролина шарената линија на кујнски производи е отпорна на топлина и треба да биде само за миење раце. Оваа даска за сечкање е светла и шарена. Оваа табла за сечење е изработена од калено стакло. Овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени уметници. Таблата е висока 15 инчи и долга 12 инчи. Тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Тие се отпорни на топлина, не лизгачки стапала и практично нераскинливи! Аглите се заоблени за да помогнат во заштитата на таблата. Вклучени се браници за стапала за да се одржи даската за сечење на место додека се користи. Сечење одбори се печатени и . Оваа Табла за Сечење е од категоријата Производи На Кучиња На Каролин Богатства. Голем Калено Стакло Сечење Одбор.