Слатки Свињи Носови Женски Летни Фустани Секојдневен Прилагодлив Фустан СО Ремен За Шпагети БЕЗ Ракави С-2ХЛ
  • Обновено

Слатки Свињи Носови Женски Летни Фустани Секојдневен Прилагодлив Фустан СО Ремен За Шпагети БЕЗ Ракави С-2ХЛ

DEN 431.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мека и удобна микро-еластична ткаенина, ткаенината дише и густа, не е лесна за собирање и издржлива.Едноставен и разноврсен стил, прилагодливите ремени за рамо обезбедуваат удобно вклопување за совршена форма на тело, погодна за секој тип на тело.Стил на половината со течен раб кој е веднаш над коленото, што ви овозможува слободно да се движите низ секојдневниот живот и спортот.Едноставен и стилски, но секси фустан со лизгање, одличен за секојдневно носење или канцелариска облека.Ве молиме купете според вашата големина, овој производ е Во Европска големина (видете Слика 6 за детали). Мека и удобна микро-еластична ткаенина, ткаенината дише и густа, не е лесна за собирање и издржлива. Едноставен и разноврсен стил, прилагодливите ремени за рамо обезбедуваат удобно вклопување за совршена форма на тело, погодна за секој тип на тело. Стил на половината со течен раб кој е веднаш над коленото, што ви овозможува слободно да се движите низ секојдневниот живот и спортот. Едноставен и стилски, но секси фустан со лизгање, одличен за секојдневно носење или канцелариска облека. Ве молиме купете според вашата големина, овој производ е Во Европска големина (видете Слика 6 за детали).