Тутунаумб Овошен Сјај За Усни што ја менува Бојата Навлажнува и Избледува Долготрајни Линии за Усни 8мл Убавина И Здравствена Шминка На Продажба
  • Обновено

Тутунаумб Овошен Сјај За Усни што ја менува Бојата Навлажнува и Избледува Долготрајни Линии за Усни 8мл Убавина И Здравствена

DEN 191.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите производи се загарантирани да бидат сосема нови. Тоа ќе ги нахрани вашите усни, ќе ги направи хидрирани. Информации за производот : нето содржина : 8g/парче; тежина : 40g/парче (со кутија); големина : 3*3*8cm Пакет Вклучуваат : 1x усна сјај Белешки : 1. Убави и секси бои, ве прават повеќе шармантни. Текстура : Кармин Огледало усна глазура кармин, исклучителна амбалажа, вода-сјај огледало, светлина и тенка нема да се исуши. Пол : Жени. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите. Боја : како што е прикажано на сликата. Убави и секси бои, ве прават повеќе шармантни. Нашите производи можат да направат да изгледате поубаво. Висок навлажнувачки фактор, правејќи ги усните нежни и полни. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите. Шминката ќе трае цел ден за да ви даде совршени усни.