Лажица Ткаенина-Чајници За Кафе Гроздобер Ретро Сканди Нане Чајник Кујна Отпечатена На Лесна Памучна Ткаенина Од Дворот - Шиење Модна Облека Во Долна Категорија До
  • Обновено

Лажица Ткаенина-Чајници За Кафе Гроздобер Ретро Сканди Нане Чајник Кујна Отпечатена На Лесна Памучна Ткаенина Од Дворот - Шиење

DEN 97.92

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чајник Сканди Кафе Нане Кујна Ретро Ткаенина Отпечатена Од Лажица БТИ Лесен Памучен Твил широк 58 инчи / / 5,8 мл по квадратен двор. 100% природна памучна ткаенина со цврста, драпирана конструкција. Совршен за домашен декор, драперија, постелнина, перници, торби за торби, панталони, палта и јакни. Дизајн Од : Андреа Лорен. Прилагодете ја количината за да купите повеќе дворови, ќе се печати како континуирана должина. Одржливо Нарачано Од Лажица Во Дурам, Северна Каролина.