Атлетски работи женски плус големина активни маици со врат, 2 пакувања
  • Обновено

Атлетски работи женски плус големина активни маици со врат, 2 пакувања

DEN 543.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Основната маица V-врат од атлетски работи нуди лесен вклопување и класичен крој што работи во која било гардероба. Совршено за вежбање, јога или случајно дневно парче, оваа активен мета за влага ве одржува ладно и удобно каде и да сте. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Вклучува : 2 маици. Опуштено вклопување. V-врат. Влага за губење. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Влажност на влага активна маица за жени со плус големина од атлетски дела.