Utоимкио Мали Девојчиња Сандали Големина Летни Сандали Деца Предводени Лесни Чевли Чевли На Плажа Шупливи Мек Ѓон Што Дише
  • Обновено

Utоимкио Мали Девојчиња Сандали Големина Летни Сандали Деца Предводени Лесни Чевли Чевли На Плажа Шупливи Мек Ѓон Што Дише

DEN 159.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поради светлината или поставувањето на екранот,ве молиме разберете дека може да има разлика во бојата.Колку Повеќе Купувате, Толку Повеќе Ќе Заштедите!Utоимкио Мали Девојчиња Сандали Со Големина 7 Летни Сандали Деца Предводени Од Лесни Чевли Чевли На Плажа Шупливи Меки Сандали За Дишење Деца Предводени Од Лесни Чевли Чевли На Плажа Шуплив Мек Ѓон опис изработен Е од висококвалитетни материјали,чувство на мека рака, нема никаква штета за вашето бебе прекрасен и Шармантен дизајн достапен,направете го вашето бебе поубав Пол : девојки чевли горниот материјал : Стп единствен материјал : Гумен Моден Елемент : Тип На Затворање На Лак : Стил На Кука и јамка : Секојдневен,мода,Партија Пакет Содржина : 1 Пар Бебе Чевли(Не Вклучувајќи Чевли Кутија) Забелешка : Должина На Влошка=Должина На Стапалото+0,8 См М,Значи Стандардна Ширина, Ве Молиме Дозволете Грешка Од 1-3мм Поради Рачно Мерење. Препорачана Должина На Возраста ЕУ ВЕЛИКА БРИТАНИЈА САД 18-24месеци 23 14см/5. Сандали За Мали Девојчиња Дозвола Сандали За Мали Деца Големина 11 Сандали За Мали Деца Големина 5.