Шорцеви За Жени Мода Женска Мода Летен Спорт Детали За Висок Струк Шорцеви Секојдневни Панталони Женски Панталони Розова 5XL
  • Обновено

Шорцеви За Жени Мода Женска Мода Летен Спорт Детали За Висок Струк Шорцеви Секојдневни Панталони Женски Панталони Розова 5XL

DEN 367.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : С Половината : 60см/23,62" Колк : 98см/38,58" Должина : 33см/12,99" Големина : М Половината : 64см/25,20" Колк : 102см/40,16" Должина : 34см/13,39" Големина : Л Половината : 68см/26,77" Колк : 106см/41,73" Должина : 35см/13,78" големина : xl половината : 72см/28,35" колк : 110см/43,31" Должина : 36см/14,17" големина : xxl половината : 76см/29,92" колк : 114см/44,88" Должина : 37см/14,57" големина : Хххл половината : 80см/31,50" колк : 118см/46,46" должина : 38см/14,96" големина : ххххл половината : 84см/33,07" Колк : 122см/48,03" Должина : 39см/15,35" големина : хххххл половината : 88см/34,65" колк : 126см/49,61" должина : 40см/15,75" жени моден Летен Спорт со висок струк детални шорцеви секојдневен Pants Features : 1.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Женски Материјал : Полиестерокција : Секојдневен Стил : Обична Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски шорцеви изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. Можете да го носите со што било во вашата гардероба, како што се секси маици, основни маици, кул јакни, секојдневни дуксери, високи потпетици и многу повеќе.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.