Вистински Безжични Слушалки За Уши Bluetooth Безжични Слушалки Со Микрофон Bluetooth Слушалки Стерео Повици Дополнителна Контрола На Допир На Бас
  • Обновено

Вистински Безжични Слушалки За Уши Bluetooth Безжични Слушалки Со Микрофон Bluetooth Слушалки Стерео Повици Дополнителна Контрола

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Време на полнење слушалки ПО полето за полнење : околу 25 пати. Bluetooth верзија : 5. 1 х кабел за полнење. Работно растојание : 10 метри. Функција : Репродукција / пауза (еден клик), одговор / закачам (еден клик), разбуди Сири (краток печат), контрола на јачината на звукот (притиснете три пати), префрлете песни (двоен клик), вклучување / исклучување (долго притискање ЗА 5-ТИ). Клучно светло : црвено и сино. Автоматско спарување : поддршка. Автоматско Вклучување : поддршка. Кутија за полнење влезна струја : 5 V 1 A. 2 х слушалки. Капацитет на батеријата на слушалките : 50мах.