Англија, Лондон, Сохо, Улицата Оксфорд, Божиќни Украси И Автобус, Живописен Превоз Врамена Уметност Печатена Ѕидна Уметност Од Волтер Бибиков Продадена од Art.Com
  • Обновено

Англија, Лондон, Сохо, Улицата Оксфорд, Божиќни Украси И Автобус, Живописен Превоз Врамена Уметност Печатена Ѕидна Уметност

DEN 254.24

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова печатење во рамка има комбинација на рамка и подлога избрана за да ја надополни вашата уметност. Печатењето што прикажува остри, живописни слики и висок степен на точност на бојата. Е заштитен и зајакнат со оваа рамка која е рачно изработена во САД од најдобрите материјали.Исто така оваа врамена уметност сигурно ќе се вклопи во вашето живеење и вечера rooms.It пристигнува подготвен да висат со сите потребни хардвер. Наслов : Англија Лондон Сохо Оксфорд Улица Божиќни Украси и Автобус. Тема : Сценско. Уметник : Волтер Бибиков. Завршена Големина : 28 х 20 инчи. Тип На Производ : Рамка. Материјал : Хартија. Рамка Материјал : Дрво. Стил На Домашен Декор : Ѕидна Уметност. Бренд : . Боја : Мулти-Боја. Врамени. Завршена Висина : 1.5 во. Завршена Тежина : 1 КИЛОГРАМ. Вклучен Висечки Хардвер. Рачно Завршена Од Експерти во САД.