Студените индустрии шумски папрати гранки слоевити растенија неутрални тонови на платно wallидна уметност, 30, дизајн од Ким Ален
  • Обновено

Студените индустрии шумски папрати гранки слоевити растенија неутрални тонови на платно wallидна уметност, 30, дизајн од Ким

DEN 206.40

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Колку повеќе, толку подобро, нели? Преголемите комплети на платно со две парчиња помагаат да се пополни целиот wallид со возбуда. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 2 парчиња, на секои 24 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Ким Ален.