Diveryули мулти -агол тавански шипки со простории за делење на спална соба прилагодлива - четири еднострана - антички месинг
  • Обновено

Diveryули мулти -агол тавански шипки со простории за делење на спална соба прилагодлива - четири еднострана - антички месинг

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Без напор украсете и одделете простор со делител на простории со повеќе аголи на Casa. Совршено за делење на споделени спални соби или создавање индивидуални простори во студија, домови, работни места и дневни простории, овој разноврсен сет на шипка ви овозможува уникатно прилагодување на кој било простор. Аголниот конектор нуди ротација на скоро 360 степени, така што ќе одговара на секој агол со леснотија. Достапно во најразлични завршувања за да одговараат на кој било декор, делителот на простории со мулти -агол на плус CASA е елегантно решение за потребите на вашиот делител на вселената. Вклучува четири комплети од 66-120 инчи прилагодливи телескопски шипки, 12 држачи и 4 аголни конектор . Дијаметар на прачка : 0,81 инчи. Конечно мерење : 2 "W x1-3/8" H x 1-3/8 "D. Проекција на заградите : 2.875 инчи. Инструкција за инсталација Вклучено. Драпериите не се вклучени.