Амерок Бп Спојување 1-3 8 Копче За Кабинет За Печурки-Црно
  • Обновено

Амерок Бп Спојување 1-3 8 Копче За Кабинет За Печурки-Црно

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : Конструиран од висококвалитетни материјали за трајна издржливост координати со други предмети од колекцијата За Спојување вклучен е целиот потребен хардвер за монтирање покриен со ограничена доживотна гаранција вклучува 1 копче димензии : Дијаметар : 1-3/8"Проекција : 1" Амерок БП36857. Колекција На Спојување.