Ournourneyе женски џезлин широка ширина на ширина на пета за петици за петици за петици
  • Обновено

Ournourneyе женски џезлин широка ширина на ширина на пета за петици за петици за петици

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Колекцијата Jazlyn Heel By Journee е класичен и стилски додаток на која било гардероба. Оваа силуета на T-Sprap има опфатени детали и маче потпетица за совршен гроздобер изглед, додека зашилените пети додаваат модерен пресврт. Подножјето со ширина со ширина со влошена влошка додава перница за дополнителна удобност, правејќи ги овие потпетици идеален избор за секоја пригода. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : потпетица за маче. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.