Кабел за напојување 6.6 стапки За Кнол Системи HDP2160b
  • Обновено

Кабел за напојување 6.6 стапки За Кнол Системи HDP2160b

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој висококвалитетен, тежок кабел за напојување ОД 6,6 стапки / 2 метри. Каблите за напојување имаат целосно обликуван дизајн кој обезбедува максимална издржливост и долг век на траење. Каблите за напојување имаат целосно обликуван дизајн кој обезбедува максимална издржливост и долг век на траење. Дизајниран За Knoll Системи HDP2160b. Доживотна гаранција и поддршка на производот обезбедува мир на умот при купување.