Реверзибилна спортска нараквица за спортска пунџа со прецизно исечени кристали од розова кутија
  • Обновено

Реверзибилна спортска нараквица за спортска пунџа со прецизно исечени кристали од розова кутија

DEN 559.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Реверзибилна спортска пунчка семејна нараквица со прецизни пресечени кристали од розова кутија цврст не'рѓосувачки челик 7,5 инчи проширлива жица 25мм алуминиумска шарм Реверзибилна двострана печатење 10мм прецизно сечење кристали кристал 14к јонски позлата со реверзибилна спортска пунџана нараквица со прецизно сечење кристали со розова кутија.