Дозвола Зимска Јакна За Жени Плус Големина Луксузна Топла Меки Кадифен Јакна Со Краток Капут Надворешна Облека Мека Исечена Кадифена Јакна
  • Обновено

Дозвола Зимска Јакна За Жени Плус Големина Луксузна Топла Меки Кадифен Јакна Со Краток Капут Надворешна Облека Мека Исечена

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Удобен материјал, погоден за различни прилики. Можете да го носите за речиси секој дури! .It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2. ? девојки јакна за дожд зимска јакна женска јакна зимски женски јакни паѓаат подуени јакни за жени јакни за жени зимска јакна женски зимски јакни исечена пуфер јакна кожна јакна сини јакни за женски женски јакна црна јакна јакна за женски женски контраст леопард тексас јакна женски лесни јакни јакна од плишано мече за жени јакна од јакна тренингот јакни за жени паѓаат јакна.Женски Дами Цврста Топла Јакна Од Вештачко Палто Зимска Јака Outerwear Features : 1.Информации за производот : Сезона : Пролет, Падобран : Женски Повод : Секојдневен, Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврст Стил : Секојдневен, Сексислав должина : Долга Должина На Ракавот : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно миење Раце,Закачете го она што го добивате : 1 Х Женски Капут ? Големина и Бои : ве Молиме погледнете ја сликата со детали за големината на дизајнот на сликите задебелена јакна со шармантна форма фигура ќе ве направи повеќе шармантни и елегантни.It лесно се облекува и соблекува и одговара на друга облека.