Бакар Гроув Creamван Крем Бело Затемнување Врвот Надолу Дното Нагоре Сенка 72
  • Обновено

Бакар Гроув Creamван Крем Бело Затемнување Врвот Надолу Дното Нагоре Сенка 72

DEN 910.72

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Безжичното затемнување одозгора надолу од дното нагоре мобилната нијанса е модерен избор кога сакате да додадете природна надворешна светлина или од горниот или од долниот дел на прозорецот, а во исто време да ја одржувате приватноста. Оваа нијанса на прозорецот за затемнување лесно се прилагодува со едноставно држење на долната шина, а потоа нежно подигање или спуштање на сенката со рака. Карактеристики : безжичен дизајн, затемнување, функција одозгора надолу за природна светлина филтербела подлога за униформен изглед однадвор и обезбедува приватност за прилагодување едноставно држете ја долната шина; подигнете или спуштете до саканата висина нијансите може да се инсталираат внатре или надвор од прозорецот хардверот за монтирање на рамката и инструкциите за инсталација вклучуваат чекори од половина инчи почнувајќи од 20 инчи до 72 инчи широк безжичен дизајн, затемнување, функција од горе надолу за филтер за природна светлина. Бела подлога за униформен изглед однадвор и обезбедува приватност. За да се прилагоди едноставно држете ја долната шина; подигнете или спуштете до саканата висина.