Аг Графити Заштита Мил Јасен Прозорец Филм 24 во 15 стапки Од BuyDecorativeFilm
  • Обновено

Аг Графити Заштита Мил Јасен Прозорец Филм 24 во 15 стапки Од BuyDecorativeFilm

DEN 191.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие анти графити безбедносни прозорски филмови лесно се плаќаат за себе во текот на нивниот живот со заштеда на прозорци на кои инаку би им била потребна замена. Овие безбедносни филмови користат лепило чувствително на притисок и лесно се инсталираат и отстрануваат. Заштитете се себеси и вашите средства со мал дел од потенцијалните трошоци за замена со користење на нашите анти графити филмови. Купи Декоративен Филм Анти-Графити, Графити Заштита 7 Мил Јасен Прозорец Филм : Жртвен слој за заштита од вандализам, боја и клуч нула. Ја минимизира имотната штета, го апсорбира влијанието од обидите за пробивање. Неспоредлива оптичка јасност и транспарентност. 99 проценти отфрлање НА УВ за да се намали избледувањето на мебелот. Лесно инсталирање и отстранување. Се применува на надворешноста на прозорецот.